Obowiazki pracy barmana

W własnej ofercie znajdują się jedynie skuteczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona produkcji oraz ergonomia obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały postęp w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale i skomplikowane i niezwykle dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym poziomie i całymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i przyciągają spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym urządzeniem do pisania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te stosowane są przy zasysaniu większych dawce suchego materiału z bogatych odległości. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zatrzymujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we całych gałęziach przemysłu. Planujemy i powodujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.